ENG +90 362 264 8445 akin@akinpompa.com.tr

BAŞLARKEN

Firmamız 1986 yılında Çarşamba’da bobinaj pompa tamiri atölyesiyle temellerini atmaya başlamıştır.

1990’lı yıllara geldiğimizde küçük çapta imalathanesini kurmuş, 1995 yılında da Kutlukent’te Akın Pompa Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında 1200 metrekare alanda atölyemiz çalışmaya başlamıştır.

İşimizi büyütmek, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, hızlı rekabet koşulları altında çizgimizi belirtmek açısından 2008 yılı sonlarında firmamızı Tekkeköy Aşmek İş Merkezine  5000 metrekare kapalı alana taşımış modern üretim tesislerimizi son model CNC makinalarıyla fabrikamızı kurup 180 çeşit pompa üretimiyle faaliyet göstermekteyiz.

 

Amacımız kaliteli hizmet verip, geniş kapsamlı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığımız işler ve aldığımız belgeler bunun önemli bir göstergesidir. Sektöründeki lider firmalar arasında olan Akın Pompa pazardaki değişiklikleri büyüme fırsatı olarak değerlendirmekte kazançları ve yeteneklerini yeni ürünler üretmek için kullanmayı hedeflemektedir. 

 

Konusunda uzman kadroya sahip firmamız

 

Yönetim Kurulu İnsan kaynakları

Kalite Yönetimi Muhasebe

Satın alma İmalathane

Satış Pazarlama Son Kontrol

Ar-ge Depo

Birimlerinden oluşmaktadır.

 

Dilli Otomatik Hayvan Yalağı Pik Döküm Suluk

Amacımız kaliteli hizmet verip, geniş kapsamlı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Akın Pompa Yaptığımız işler ve aldığımız belgeler bunun önemli bir göstergesidir. Sektöründeki lider firmalar arasında olan Akın Pompa pazardaki değişiklikleri büyüme fırsatı olarak değerlendirmekte kazançları ve yeteneklerini yeni ürünler üretmek için kullanmayı hedeflemektedir. 

2022 © Akın Pompa Makina Sanayi